Quantanámo

O historii:

Osadu začali budovat kamarádi Krakonoš, Pete a Milča na jaře roku 2007. Materiálu bylo hodně – slavný hurikán Kyril nakácel dřeva dost a dost. A tak ubíhaly dny, týdny a měsíce. Měsíce nekonečné dřiny, ale i obrovské srandy. Před příchodem prvního sněhu ( tedy někdy začátkem října ) měl srub střechu, okna, dveře, uvnitř stála kamna a jakési skrovné vnitřní vybavení. Samozřejmě se na stavbě srubu zúčastnilo spousta kamarádů z blízkých i vzdálených osad. Bez jejich pomoci by určitě nebylo možné již v zimě srub obývat. Za to jim patří velké poděkování.

Ještě něco k názvu osady. Mnoho kamarádů to má spojeno s názvem Krakonošovo. A  v podstatě mají pravdu neboť je to označení celého údolí. Název osady Quantanamo vzešel z množství mysliveckých posedů  v okolí, které jsou na dostřel. No snad si místo nich představit strážní věže, kousek ostnatého drátu….Vždyť trempink je krásná hra a snění.

Fotogalerie: Quantanámo

Diskusní téma: Quantanámo

Datum 02.10.2016
Vložil Ranař T.O. Gredo
Titulek Vzpomínání na staré časy

Ahoj kamarádi, příští rok bychom chtěli uspořádat " vzpomínkové posezení u ohně". Rádi bychom zase slyšeli veselé historky a hlavně písně, které se zpívaly v 60tých letech. Bylo by to takové posezení 70níků.Napište nám prosím váš názor a zda byste byli ochotni přijet. Za T.O. Gredo Ranař. Pište na mail: eponk@seznam.cz. Těším se na odpověď. Ahoooj

Datum 10.12.2013
Vložil Terry
Titulek Výlet

Ahoj! Trampové, chceme s kamarády vyrazit na zimní "utečenecký tábor". Chceme vypadnout do přírody, pryč ode všech moderních vymožeností dnešní doby. Alespoň na chvilku. Lidičky, bylo by možný se s váma rozumně domluvit na přebývání ve vašem srubu? Na pár týdnů? Respektujeme jak zákony osady, tak přírodu. Díky moc!
Terryna

Datum 29.12.2011
Vložil Věra Koubová z Trutnova
Titulek Ahojky všichni vespolek

Moc pozdravujeme celou osadu a díky Vaškově těžké operaci jsme nikomu
nepsali vánoční přání a tak Všem, kteří toto čtou. Přejem do nového roku
2012 jen to nejlepší a hlavně zdravíčko, které je opravdu nejcenější.
V příštím roce jen modrou oblohu a suchou stezku přejí Věra + Vašek

Datum 02.11.2011
Vložil lisak oli
Titulek pozdrav

Zdravím vás já oli i s čahounem jak se přád máte zlatíčka?
zdravím pápááááááááááááááááááááá

Datum 08.04.2011
Vložil Tony Bay T.O.Venturer Rovers
Titulek pozvání na Sázavu

Ahoj Quantanamo a šerifko Milčučuno,pokud někdy se budete brouzdat v řece Sázavě a nebo v Ledči n.Sázavou určitě se stavte u mne na hájence u Sv.Huberta v Hradci.Možnost stanovat atd.atd.Kontakt:Dreamfinder@centrum.cz šerif T.O. Tony ahoj

Datum 17.11.2010
Vložil Špendla
Titulek Pozdrav

Ahoj,napsal jsem pro vás nový text Quantanámo, má název
Krakonošovo Quantanámo.Doufám,že se vám bude líbit,ale nemám váš e-mail
a tak ho nemůžu poslat. Hezký den

Datum 15.05.2010
Vložil Kubrt Samorost
Titulek Poděkování

Ahoj kamarádi.
Zásluhou T.O.Quantanámo a všech ostatních organizátorů křtu Brittovy knihy jsme prožili nezapomenutelný víkend,který se vryl do naší paměti.Byli jsme ve správný okamžik na správném místě.A za to všem moc děkuji.Jak pořadatelům,tak zúčastněným.
Ahoj zase někdy,někde.

Datum 11.05.2010
Vložil Standa
Titulek fotky

Z pověření Brita prosím všechny, kteří fotili na křtu knihy, aby eventuálně poslali Britovi (i přes Krakonoše) fotky na CD v původní velikosti (bez úprav). Pokud někdo fotil na kinofilm, Brit žádá o zapůjčení negativu.

Datum 16.12.2009
Vložil lisak.oli@seznam.cz
Titulek pozdrav

ahoj jak se pořád máte rádí bychom vás vyděli pááááááááá lisak+oli

Datum 06.09.2009
Vložil lisak.oli
Titulek Jeden dík

Lišák i oli děkujeme za heský výkend který sme prožili ve společnosti nám milích lidiček Ahoj

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode