T.O. Manitoba

O historii:

T.O.Manitoba vznikla v roce 1980. Zakladateli osady byli kluci a holky, blížící se v té době věkově 15-16 let. V této době byla postavena chata na stráni u "Kamenné cesty", cca 1 Km nad hospodou "U kulaté báby" v Hořením Vrchlabí.

Na osadě se pořádaly pravidelné potlachy, a to až do roku 1984, kdy téměř celé mužské osazenstvo odešlo chránit naši vlast proti imperialistické hrozbě. Po vojenské službě se již prakticky nikdo nevrátil do osady, která začala chátrat, a to doby, než chatu někdo podpálil. Posledním šerifem zůstal v "aktivní službě" - ÁMOS.

V současné době se hlásí aktivně k Manitobě několik bývalých členů, a to CEDR, STANDA, ÁMOS, ...snad jsem na nikoho nezapoměl?!?!

Nad vlajkou drží ochrannou ruku Standa.

Diskusní téma: T.O. Manitoba

Datum 07.10.2016
Vložil Ranař T.O. Gredo
Titulek Vzpomínkový oheň

Ahoj kamarádi, dlouho už tu nebyl žádný příspěvek, tak nevím, jestli toto bude někdo číst.Rádi bychom příští rok uspořádali setkání starších trampů - tak asi 70níkú- a zavzpomínali na léta 60tá při písničkách a veselých historkách z této doby. Chtěli bychom znát váš názor a zda byste se chtěli příp. zůčastnit.Pište prosím na mail: eponk @seznam.cz Díky . Ranař

Datum 02.07.2009
Vložil Standa
Titulek Opustil nás kamarád

Tento týden jsme se navždy rozloučili s kamarádem, šerifem osady T.O. Manitoba - Milanem "Ámosem" Tromerem. Zemřel ve věku 46 let.

Datum 06.12.2008
Vložil W claim
Titulek Pozdrav...

Zdravíme celou osadu Manitobu díky této stránky, kterou dal dohromady právě jeden z Vašich členů :-). Nebudem ho jmenovat, viď Stando...hihi..Doufám, že se někdy podíváme i na Váš, třeba vzpomínkový potlach....Ahoj..

Datum 01.12.2008
Vložil Aleš
Titulek pohled do historie

Tak Stando DÍK,nejen za pár fotek a popisu historie Manitoby,konečně jsem si dokázal udělat představu o Vaši osadě,kdo,kde,jaké bylo zázemí.....ale hlavně dík za Celé tyto webstránky !!! Jen tak dál ahoj Aleš z T.O.Stopař

Datum 30.11.2008
Vložil Standa
Titulek Komunikace pro Manitobu

Zde můžete komunikovat v rámci T.O. - informovat o sezeních, akcích, vandrech atd.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode